Filtruj po

Wyczyść sortowanie

Koszulki i topy w Monnari Produkty od 1 do 18 z 184 wszystkich

Strona:
 • 39.95 zł

  Bawełniany t-shirt damski, z kontrastującym kolorystycznie wzorem z ornamentem. Półokrągły dekolt, krótkie rękawy. Polecamy ten model na co dzień, w duecie z jeansami. Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 39.90 zł

  Wykonany z wiskozy t-shirt damski, z połyskującymi nadrukiem pokrytym transparentną siateczką. U dołu subtelna blaszka z logo marki Monnari. T-shirt z półokrągłym dekoltem i krótkimi rękawami. Model ten sprawdzi się na cod dzień. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 39.95 zł

  T-shirt, który sprawdzi się na co dzień, wykonany z bawełny. T-shirt damski, z krótkimi rękawami i półokrągłym dekoltem. Na przodzie subtelny nadruk z połyskującymi kwiatami. U dołu biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 39.95 zł

  Bawełniany t-shirt damski o klasycznym kroju, z krótkimi rękawami i półokrągłym dekoltem. Na przodzie kolorowy nadruk kwiatowy, u dołu biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Polecamy ten model na co dzień, w duecie z denimowymi spodniami. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 59.50 zł

  Idealny na lato t-shirt damski, z dekoltem typu łódka i krótkimi rękawami. Na przodzie wielobarwny, kwiatowy print. U dołu subtelna blaszka z logo marki Monnari. T-shirt sprawdzi się w duecie z gładkimi spodniami. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 59.50 zł

  Bawełniany t-shirt damski z półokrągłym dekoltem i rękawami 3/4 z podpięciem na guziczek. Dół t-shirtu z szeroką wstawką z angielskim haftem. Model ten dostępny jest w różnych wariantach kolorystycznych. Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 49.95 zł

  Wykonany z wiskozy t-shirt damski, z krótkimi rękawami i półokrągłym dekoltem. Przód zdobi barwny nadruk z łódką. Na plecach biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Idealna propozycja na lato. Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 39.95 zł

  Bawełniany t-shirt damski z abstrakcyjnym, różnobarwnym nadrukiem. T-shirt z krótkimi rękawami i dekoltem w serek. Tył t-shirtu gładki z biżuteryjną blaszką z logo marki Monnari. Model uniwersalny, sprawdzi się na co dzień. Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 49.95 zł

  Bawełniany t-shirt damski z krótkimi rękawami i oszczędnym dekoltem zdobionym przez połyskujące pajety. Przód t-shirtu z nieregularnym, geometrycznym nadrukiem. Idealna propozycja na lato. Modelka na zdjęciu prezentuje rozmiar 36.

 • 49.95 zł

  T-shirt wykonany z elastycznego materiału, o klasycznym kroju, z krótkimi rękawami i oszczędnym dekoltem. T-shirt z urokliwym, wielobarwnym nadrukiem kwiatowym. U dołu biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Idealna propozycja na pierwsze, wiosenne dni.

 • 39.95 zł

  Bawełniany t-shirt damski o klasycznym kroju, z krótkimi rękawami i półokrągłym dekoltem. Boki t-shirtu z połyskującymi nadrukiem. U dołu biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Model ten sprawdzi się w duecie z jeansowymi spodniami. Modelka na zdjęciu ma 177 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 59.50 zł

  Wykonany z wiskozy t-shirt z kalejdoskopowym nadrukiem. T-shirt z krótkimi rękawami i dekoltem w serek. Na plecach paseczki szyte na krzyż. Model dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Polecamy ten model na lato. Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 35.70 zł

  Wiskozowy t-shirt typu oversize, z oryginalnym nadrukiem przedstawiającym kolorową papugę. Nadruk zdobią dodatkowo połyskujące, biżuteryjne dżety. Półokrągły dekolt z wyrazistą lamówką, krótkie rękawy. Dół t-shirtu wykończony ściągaczem. Tył t-shirtu gładki z blaszką z logo marki Monnari. Model ten sprawdzi się w duecie z denimowymi spodniami. T-shirt z kolekcji Plus Size dostępny w rozmiarach 46-52.

 • 39.95 zł

  Wykonany z bawełny t-shirt damski, z kwiatowym, subtelnym wzorem i połyskującymi, drobnymi dżetami. T-shirt z półokrągłym dekoltem i krótkimi rękawami. U dołu subtelna blaszka z logo marki Monnari. Tył t-shirtu gładki, kontrastujący kolorystycznie. Modle ten sprawdzi się na co dzień. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 49.95 zł

  Utrzymany w stylu rock t-shirt damski, wykonany z elastycznego materiału. T-shirt z krótkimi rękawami i półokrągłym dekoltem. Na przodzie napisy z połyskujących pajetów. T-shirt pokryty subtelną, transparentną siateczką. Dół t-shirtu z biżuteryjną blaszką z logo marki Monnari. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 49.95 zł

  Bawełniany t-shirt damski, z kolorowym nadrukiem i flamingiem. T-shirt z oszczędnym dekoltem i krótkimi rękawami. U dołu biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Tył t-shirtu gładki. Idealna propozycja na lato. Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 39.95 zł

  Idealny na co dzień t-shirt damski, z monochromatycznym nadrukiem kwiatowym i napisami. T-shirt z półokrągłym dekoltem i krótkimi rękawami. U dołu biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Polecamy ten model, w duecie z denimowymi spodniami. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 49.95 zł

  Wykonany z wiskozy t-shirt damski, z krótkimi rękawami i półokrągłym dekoltem. Karczek z szytymi na skos paseczkami z biżuteryjną aplikacją. Model uniwersalny, idealny na lato. Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

Produkty od 1 do 18 z 184 wszystkich
Strona:
TOP