Filtruj po

Wyczyść sortowanie

Płaszcze w Monnari Produkty od 1 do 18 z 46 wszystkich

Strona:
 • 229.50 zł

  Elegancki płaszcz damski typu trencz, wykonany z wiskozy. Płaszcz z klasycznym kołnierzem i długimi rękawami z patką i guzikiem. Płaszcz z dwurzędowym zapięciem, w talii materiałowy, wiązany pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Płaszcz na podszewce, w drobną biało-czarną kratę. Model ten świetnie sprawdzi się na co dzień, w duecie z miejską torebką na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 274.50 zł

  Elegancki płaszcz damski typu trencz, wykonany z wiskozy. Płaszcz z pięknie wykrojonym kołnierzem i długimi rękawami. Na przodzie kryte zapięcie na zatrzaski, w talii wiązany pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Do płaszcza warto dopasować małą torebkę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 199.50 zł

  Płaszcz damski, wykonany ze zwięzłego materiału melanż. Płaszcz z długimi rękawami i rozłożystym kołnierzem. Na przodzie kryte zapięcie na suwak, w talii wiązana tasiemka, na linii bioder duże, naszywane kieszenie. Płaszcz w stylu casual, idealny na co dzień, w duecie z miejską torbą typu worek. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 229.50 zł

  Nawiązujący do trendów lat 60-tych płaszcz damski, wykonany z bawełny. Płaszcz z oszczędnym dekoltem i wyrazistym zapięciem na guziki. Płaszcz z rękawami długości 3/4 , w talii pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Polecamy ten model na wiosnę. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 209.70 zł

  Nowoczesny, wełniany płaszcz damski typu oversize. Płaszcz z delikatnym włosem, długimi rękawami, klasycznym kołnierzem i dużym zapięciem na guzik. Na linii bioder duże, naszywane kieszenie. Podszewka płaszcza z ozdobną stębnówką. Idealna propozycja na jesienne dni. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu u prezentuje rozmiar 36.

 • 249.50 zł

  Wykonany z wełny płaszcz damski melanż, z długimi rękawami i małym kołnierzykiem. Na przodzie kryte zapięcie na zatrzaski, w talii wiązany pasek. Na linii bioder naszywane kieszenie. Do płaszcza warto dopasować kolorowy szal. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 229.50 zł

  Elegancki płaszcz damski, wykonany ze zwięzłego materiału w drobne kropeczki. Płaszcz z małym kołnierzem i rękawami 3/4 z szerokim mankietem. Na przodzie duże, ozdobne guziki, w talii wiązany pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Płaszcz dostępny w kilku wariantach kolorystycznych. Polecamy ten model na wiosnę. Modelka na zdjęciu ma 177cmw zrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 219.50 zł

  Płaszcz damski w stylu modern, wykonany z wiskozy. Płaszcz z długimi rękawami i krytym zapięciem na zatrzaski. Na plecach biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Polecamy ten model Paniom lubiącym minimalizm w modzie. Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 219.50 zł

  Lekki, pikowany płaszcz damski, ze stójką i długimi rękawami. Na ramionach patki, z przodu zapięcie na suwak, w talii pasek, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Warto dopasować do płaszcza kolorową apaszkę. Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 229.50 zł

  Wykonany z wiskozy i wełny płaszcz damski z długimi rękawami i na przodzie z zapięciem na guziki. Na linii bioder markowane kieszenie. Do płaszcza warto dopasować miejską torbę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 199.50 zł

  Wykonany z wiskozy płaszcz damski, nawiązujący do stylu lat 60-tych. Płaszcz z długimi rękawami i klasycznym, małym kołnierzem. Elementem ozdobnym są duże guziki na przodzie. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Z tyłu subtelna blaszka z logo marki Monnari. Polecamy ten model w duecie z denimowymi spodniami.Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 374.25 zł

  Wełniany płaszcz damski, o klasycznym kroju. Płaszcz z połyskującą, srebrną nitką. Mały kołnierz, długi rękawy. Na przodzie biżuteryjne guziki. Na linii bioder markowane kieszenie. Do płaszcza warto dopasować małą torebkę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 209.70 zł

  Wykonany z wełny, ciepły płaszcz damski w cętki. Płaszcz z asymetrycznym kołnierzem i długimi rękawami. Na przodzie kryte zapięcie na zatrzaski, z elegancką lamówką, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Do płaszcza warto dobrać elegancką torbę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 239.60 zł

  Ciepły, wełniany płaszcz damski z wzorem w kolorową kratę. Płaszcz ze stójką i długimi rękawami. Na przodzie zapięcie na zatrzaski. W talii materiałowy, wiązany pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Na plecach biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Polecamy ten model Paniom lubiącym się wyróżniać. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 199.50 zł

  Elegancki płaszcz damski, wykonany ze zwięzłego materiału z pięknym, regularnym splotem. Płaszcz w prążki, z długimi rękawami i półokrągłym dekoltem z połyskującą lamówką. Na przodzie płaszcza kryte zapięcie na zatrzaski, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Płaszcz na podszewce z koronkową wstawką. Model ten sprawdzi się w duecie z małą torebką na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 179.00 zł

  Lekki, pikowany płaszcz damski, ze stójką i długimi rękawami. Płaszcz zapinany na suwak, na linii bioder naszywane kieszenie zapinane na guziczek. Do płaszcza warto dobrać kolorową apaszkę. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 229.50 zł

  Lekki, pikowany płaszcz damski, z długimi rękawami i stójką. Płaszcz z możliwością wywinięcia mankietu- ujawnia wzór w klasyczną czarno-białą pepitkę. Płaszcz z zapięciem na zatrzaski, na linii bioder wpuszczane kieszenie zapinane na suwak. Z tyłu płaszcza biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Polecamy ten model na pierwsze dni wiosny. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 229.50 zł

  Idealny na wiosnę płaszcz damski typu parka, z subtelnym wzorem. Płaszcz z szerokim kołnierzem i długimi rękawami z możliwością podpięcia. Na przodzie kryte zapięcie na suwak i zatrzaski. W talii ściągacz, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Do płaszcza warto dopasować torebkę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

Produkty od 1 do 18 z 46 wszystkich
Strona:
TOP