Filtruj po

Wyczyść sortowanie

Płaszcze w Monnari Produkty od 1 do 18 z 102 wszystkich

Strona:
 • 299.50 zł

  Wykonany z ciepłego eko futerka płaszcz damski, z szerokim kołnierzem i długimi rękawami. Na przodzie kryte zapięcie na zatrzaski, z ozdobną klamrą. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Model ten pięknie skomponuje się z małą torebką na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 379.50 zł

  Lekki, puchowy płaszcz damski, z długimi rękawami i kapturem. Kaptur z ozdobnym ściągaczem i troczkami. Płaszcz z krytym zapięciem na suwak i zatrzaski, w talii ściągacz z paskiem z biżuteryjną klamrą. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Płaszcz dostępny w różnych wariantach kolorystycznych. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 489.30 zł

  Pikowany płaszcz damski z kapturem z odpinanym eko futerkiem. Płaszcz z długimi rękawami z wewnętrznym ściągaczem i krytym zapięciem na suwak i zatrzask. Na linii bioder wpuszczane kieszenie z biżuteryjnymi nitami, w talii pasek z metalową sprzączką. Polecamy ten model w duecie z czapką z pomponem. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 699.00 zł

  Elegancki, ciepły płaszcz damski z dyskretnym, barokowym wzorem. Płaszcz wykonany z wiskozy, z subtelnym połyskiem. Długie rękawy, klasyczny kołnierz, z przodu zapięcie na guziki. Na linii bioder wygodne, wpuszczane kieszenie z biżuteryjną blaszką z logo marki Monnari. Dzięki wyrazistemu taliowaniu płaszcz zachowuje proporce sylwetki. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 329.50 zł

  Puchowy, lekki płaszcz damski z subtelnym pikowaniem. Płaszcz z rozłożystym kołnierzem, który pełni także funkcję kaptura. Płaszcz z długimi rękawami i zapięciem na zatrzaski. W talii szlufki i wiązany pasek, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Model ten sprawdzi się już jesienią. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 319.00 zł

  Elegancki, wełniany płaszcz damski z subtelnym, barokowym wzorem. Płaszcz ze stójką i kapturem z odpinanym eko futerkiem i długimi rękawami. Na przodzie płaszcz z krytym zapięciem na guzik i suwak. Na linii bioder wpuszczane kieszenie z zapięciem na suwak. Model ten będzie się pięknie prezentował z botkami za kostkę. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 299.50 zł

  Idealny na jesień wełniany płaszcz damski, z subtelnym wzorem. Płaszcz z długimi rękawami i klasycznym kołnierzem. Na przodzie kryte zapięcie na zatrzaski, w talii wiązany pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie z biżuteryjną blaszką z logo marki Monnari. Do płaszcza warto dopasować botki na obcasie. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 299.50 zł

  Ciepły, wełniany płaszcz damski z wzorem w kolorową kratę. Płaszcz ze stójką i długimi rękawami. Na przodzie zapięcie na zatrzaski. W talii materiałowy, wiązany pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Na plecach biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Polecamy ten model Paniom lubiącym się wyróżniać. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 367.20 zł

  Lekki płaszcz damski, z oryginalnym pikowaniem. Płaszcz z długimi rękawami i klasycznym kołnierzem. Płaszcz z dwurzędowym zapięciem na guziki, w talii wiązany pasek. Na plecach biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Do płaszcza warto dobrać kolorową apaszkę. Płaszcz sprawdzi się na pierwsze dni jesieni. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 659.00 zł

  Idealny na zimę ciepły, puchowy płaszcz z wyrazistym pikowaniem. Płaszcz z dużym kapturem regulowanym za pomocą troczków. Płaszcz z długimi rękawami ze swetrowym ściągaczem. Na przodzie płaszcz zapinany na suwak, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Do płaszcza warto dopasować kolorowy szalik. Modelka na zdjęciu ma 175cm wzrostu i prezentuje rozmiar 48. Model z kolekcji Plus Size dostępny w rozmiarach 48-52.

 • 219.50 zł

  Wykonany z wysokiej jakości bawełny, wiosenny płaszcz damski. Płaszcz z rękawami 3/4 i oszczędnym kołnierzem. Na przodzie dwurzędowe zapięcie na ozdobne guziki. W talii szlufki i materiałowy, wiązany pasek. Na linii bioder wpuszczane kieszenie z biżuteryjną blaszką z logo marki Monnari. Model ten dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych. Modelka na zdjęciu ma 180 cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 379.50 zł

  Elegancki, wełniany płaszcz damki, z długimi rękawami i kołnierzem z odpinanym futerkiem. Płaszcz z oryginalnym zapięciem i wyrazistymi przeszyciami. Na linii bioder wpuszczane kieszenie. Płaszcz z piękną podszewką w drobne kropeczki. Na plecach biżuteryjna blaszka z logo marki Monnari. Do płaszcza warto dopasować małą torebkę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 349.50 zł

  Ciepły, długi płaszcz damski, wypełniony puchem. Płaszcz z dużym kapturem i długimi rękawami. Na przodzie zapięcie na suwak, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Do płaszcza warto dopasować kolorowe dodatki. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 299.50 zł

  Klasyczny, wełniany płaszcz damski, z długimi rękawami i kołnierzem. Na przodzie zapięcie na guzik, na linii bioder naszywane, duże kieszenie. Do płaszcz warto dobrać miejską torbę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 229.50 zł

  Lekki, pikowany płaszcz damski, ze stójką i długimi rękawami. Płaszcz zapinany na suwak, na linii bioder naszywane kieszenie zapinane na guziczek. Do płaszcza warto dobrać kolorową apaszkę. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 279.00 zł

  Oryginalny płaszcz damski z wełny, z kapturem obszytym eko futerkiem. Płaszcz z długimi rękawami i pikowaną podszewką zapinaną na zatrzaski. Płaszcz zapinany na suwak, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Płaszcz idealny na chłodne, jesienne dni. Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 349.50 zł

  Pikowany płaszcz damski, z szerokim kapturem z karakułowym eko futerkiem. Płaszcz z długimi rękawami, na przodzie zapinany na suwak. W talii pasek ze ściągaczem i metalową klamrą, na linii bioder wpuszczane kieszenie. Płaszcz sprawdzi się na jesienną niepogodę.Modelka na zdjęciu ma 177cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

 • 399.50 zł

  Wełniany płaszcz na jesień, w dużą kratę. Płaszcz z wysokim kołnierzem i długimi rękawami. Na przodzie kryte zapięcie na zatrzaski. Do płaszcza warto dopasować miejską torbę na pasku. Modelka na zdjęciu ma 175cm wzrostu i prezentuje rozmiar 36.

Produkty od 1 do 18 z 102 wszystkich
Strona:
TOP