Filtruj po

Wyczyść sortowanie

OOPS! STRONA NIE ZOSTAŁA ZNALEZIONA

Sorry, but the page you are looking for is not found. Please, make sure

you have typed the current URL

Wyniki wyszukiwania dla: Tringle neorido 65 à 110 cm D: 8 cm w Sukienki Produkty od 1 do 18 z 16 wszystkich

Strona:
  • 1
  • 349.00 zł

Sukienka o długości midi, 110 cm. Wykonana z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny w paseczki, pomiędzy którymi jest drobniutka siateczka.

• 349.00 zł

Sukienka o długości midi, 110 cm. Wykonana z wysokiej jakości bawełnianej tkaniny w paseczki, pomiędzy którymi jest drobniutka siateczka.

• 199.00 zł

Góra dopasowana,Na wierzchu cekinowa koronka podszyta tkaniną .Spódnica tiulowa marszczona długości 110 cm.Pod tiulem druga dopasowana spódnica

• 279.00 zł

Dopasowana sukienka w kolorze czarnym. Na ramionach falbanki, zamek na plecach. DŁUGOŚĆ MIDI za kolano 110 cm *rozmiar XL i nietypowe rozmiary,

• 455.00 zł

Koszulo-suknia z autorskiej tkaniny Model z kolekcji Gaudi 2017 Długość koszuli 110 cm od

• 297.00 zł

Delikatnie rozkloszowana, lekka sukienka z marszczonym dołem, krótkim rękawkiem i dekoltem w łódkę, w kolorze kremowym Dzięki luźnemu splotowi tkaniny i domieszce lnu sukienka jest bardzo komfortowa i elastyczna. Do sukienki dołączona jest osobna szarfa, którą można zastąpić własnym paskiem. Zadbaliśmy o praktyczność - sukienka posiada dwie boczne kieszenie. Wariant ten ma obniżoną talię względem pierwszych modeli Melii o ok. 3 cm. Polecamy ją...

• 297.00 zł

Delikatnie rozkloszowana, lekka sukienka z marszczonym dołem, rękawem 3/4 i dekoltem w łódkę, w klasycznym kolorze granatowym. Dzięki luźnemu splotowi tkaniny i domieszce lnu sukienka jest bardzo komfortowa i elastyczna. Do sukienki dołączona jest osobna szarfa, którą można zastąpić własnym paskiem. Zadbaliśmy o praktyczność - sukienka posiada dwie boczne kieszenie. Wariant ten ma obniżoną talię względem pierwszych modeli Melii o ok. 3 cm...

• 139.90 zł

Sukienka z kolekcji Medicine. Prosty model wykonany z melanżowej dzianiny. - Prosty fason. - Rękawy wykończone ściągaczem. - Dolna krawędź wykończona ściągaczem. - Model z golfem. - Cienka, elastyczna dzianina. - Melanżowa dzianina. - Długość rękawa: 63 cm. - Długość: 110 cm. - Szerokość pod pachami: 40 cm. - Wymiary podane dla rozmiaru: S. Wzór: gładkie Fason: midi Skład: 26 % Akryl, 55 % Bawełna, 19 % Poliamid ID produktu: 6940-SWD707 Kod producenta: RW16.SWD707

• 39.99 zł

Tunika z kieszenią na piersi białaWykonana z dobrej jakości, lekko elastycznej bawełny tunika z dużą kieszenią na piersi. Kieszeń zdobiona perełkami i dżetami. Model z szerokim dekoltem łódka i rękawami o długości 3/4. Fason luźny z wydłużonym tyłem. Rozmiary odbiegają od standardowych, sprawdź ich dokładne wymiary w tabeli poniżej.Skład: 95% bawełna, 5% elastanWymiary modelki: wzrost 179 cm, biust 87 cm, talia 62 cm, biodra 89 cm - ma na sobie rozmiar...

• 49.99 zł

Tunika z kieszenią na piersi szaraWykonana z dobrej jakości, lekko elastycznej bawełny tunika z dużą kieszenią na piersi. Kieszeń zdobiona perełkami i dżetami. Model z szerokim dekoltem łódka i rękawami o długości 3/4. Fason luźny z wydłużonym tyłem. Rozmiary odbiegają od standardowych, sprawdź ich dokładne wymiary w tabeli poniżej.Skład: 95% bawełna, 5% elastanWymiary modelki: wzrost 179 cm, biust 87 cm, talia 62 cm, biodra 89 cm - ma na sobie rozmiar...

• 49.99 zł

Tunika z kieszenią na piersi czarnaWykonana z dobrej jakości, lekko elastycznej bawełny tunika z dużą kieszenią na piersi. Kieszeń zdobiona perełkami i dżetami. Model z szerokim dekoltem łódka i rękawami o długości 3/4. Fason luźny z wydłużonym tyłem. Rozmiary odbiegają od standardowych, sprawdź ich dokładne wymiary w tabeli poniżej.Skład: 95% bawełna, 5% elastanWymiary modelki: wzrost 179 cm, biust 87 cm, talia 62 cm, biodra 89 cm - ma na sobie rozmiar...

• 153.90 zł

Tunika King Young zdobiona falbanką białaTunika polskiej kolekcji King Young wykonana jest z dobrej jakości wiskozy z domieszką elastanu. Tunika posiada rozkloszowaną formę zakończoną falbanką w kontrastowym kolorze. Posiada rękaw o długości 3/4. Zdobiona aplikacją wykonaną z ozdobnej koronki. Tył z rozcięciem. Dostępna w rozmiarze uniwersalnym, sprawdź jej dokładne wymiary poniżej.Skład: 91% wiskoza, 5% poliamid, 4% elastanWymiary modelki: wzrost 169 cm, biust 80 cm,...

• 347.00 zł

Delikatnie rozkloszowana sukienka z marszczonym dołem, z rękawem 3/4, dekoltem w łódkę, w kolorze zielonym w drobne kwiatki. Lejąca się wiskoza wyszczupla sylwetkę. Do sukienki dołączona jest osobna szarfa, którą można zastąpić własnym paskiem. Zadbaliśmy o praktyczność – sukienka posiada dwie boczne kieszenie. Wariant petite dedykowany jest paniom o wzroście poniżej 160 cm. Dodatkowa szarfa o szerokości od 4,5 cm do 8 cm Zapięcie...

• 337.00 zł

Delikatnie rozkloszowana sukienka z marszczonym dołem, z rękawem 3/4, dekoltem w łódkę, w kolorze turkusowym. Sukienka uszyta z bawełny z domieszką elastanu, dzięki czemu jest bardzo komfortowa.  Do sukienki dołączona jest osobna szarfa, którą można zastąpić własnym paskiem. Zadbaliśmy o praktyczność – sukienka posiada dwie boczne kieszenie. Wariant petite dedykowany jest paniom o wzroście poniżej 160 cm.  Dodatkowa szarfa o szerokości...

• 337.00 zł

Delikatnie rozkloszowana sukienka z marszczonym dołem, rękawem 3/4 i dekoltem w łódkę, w eleganckiej, ponadczasowej czerni. Dzięki domieszce elastanu sukienka jest bardzo komfortowa. Do sukienki dołączona jest osobna szarfa, którą można zastąpić własnym paskiem. Zadbaliśmy o praktyczność - sukienka posiada dwie boczne kieszenie. Dodatkowa szarfa o szerokości od 4,5 cm do 8 cm Zapięcie - kryty zamek z tyłu Kieszenie - dwie dyskretnie...

• 337.00 zł

Delikatnie rozkloszowana sukienka z marszczonym dołem, z krótkim rękawem, dekoltem w łódkę, w kolorze turkusowym. Sukienka uszyta z bawełny z domieszką elastanu, dzięki czemu jest bardzo wygodna.  Do sukienki dołączona jest osobna szarfa, którą można zastąpić własnym paskiem. Zadbaliśmy o praktyczność – sukienka posiada dwie boczne kieszenie. Wariant ten ma obniżoną talię względem pierwszych modeli Melii o ok. 5 cm. Polecamy ją paniom o wzroście...

Produkty od 1 do 18 z 16 wszystkich
Strona:
  • 1