Filtruj po

Wyczyść sortowanie

WITTCHEN Produkty od 1 do 18 z 137 wszystkich

Strona:
 • 179.00 zł

  Krótka kurtka damska wykonana z najlepszej jakości materiałów. Model wykończony niską stójką, zapinany na suwak, posiada dwie kieszenie zewnętrzne zamykane na suwak. Klasyczny model sprawdzi się w wielu damskich stylizacjach.

 • 449.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z wełny z domieszką włókna bambusowego, co wpływa na trwałość modelu oraz zapobiega jego gnieceniu. Model wykończony półokrągłym dekoltem. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Ponadczasowy fason modelu sprawdzi się w wielu kobiecych stylizacjach.

 • 159.00 zł

  Kurtka damska wykonana z najlepszej jakości materiałów. Model zapinany na suwak z eleganckim, półokrągłym dekoltem. Posiada dwie kieszenie zewnętrzne zamykane na suwak. Model zawdzięcza swój oryginalny wygląd wstawkom z siatki, które dodają kurtce charakteru oraz sprawiają, że będzie ona świetnie komponować się z miejskimi stylizacjami.

 • 649.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z wełny z domieszką włókna bambusowego, co wpływa na trwałość modelu oraz zapobiega jego gnieceniu. Model wykończony półokrągłym dekoltem. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Ponadczasowy fason modelu sprawdzi się w wielu kobiecych stylizacjach.

 • 159.00 zł

  Kurtka damska wykonana z najlepszej jakości materiałów, które zapewniają komfort użytkowania. Model zapinany na suwak, wykończony kołnierzem. Posiada dwie kieszenie zewnętrzne zamykane na suwak. Ciekawym urozmaiceniem prostego fasonu są poziome przeszycia na ramionach i łokciach, dodające kurtce casualowego wyglądu.

 • 699.00 zł

  Kurtka damska wykonana z najwyższej jakości miękkiej, naturalnej skóry. Model zapinany na suwak, wykończony niską stójką zapinaną na napę. Posiada także dwie kieszenie zamykane na suwak. Suwaki poszerzające rękawy, umieszczone na ich końcach oraz poziome przeszycia sprawiają, że eleganckie stylizacje w połączeniu z kurtką będą wyglądać niezwykle wyraziście.

 • 399.00 zł

  Krótka kurtka damska wykonana z naturalnej skóry. Model zapinany na suwak, wykończony niską stójką zapinaną na napę. Posiada dwie kieszenie zewnętrzne zamykane na suwak. Utrzymany w miejskiej stylistyce model sprawdzi się w wielu stylizacjach.

 • 649.00 zł

  Krótka kurtka damska wykonana z naturalnej, miękkiej skóry, która zapewnia komfort użytkowania. Model zapinany na suwak, wykończony półokrągłym dekoltem. Posiada cztery otwarte kieszenie zewnętrzne. Kurtka będzie doskonałym wykończeniem każdej stylizacji, dodając jej lekkości i szyku.

 • 143.10 zł

  Kurtka damska typu ramoneska wykonana z najlepszej jakości materiałów. Model zapinany na suwak, posiada dwie zewnętrzne kieszenie, również zamykane na suwak. Ten ponadczasowy model kurtki pozwala łączyć ze sobą różne style sprawiając, że każda kompozycja będzie unikalna i wyjątkowa.

 • 499.00 zł

  Kurtka damska typu ramoneska, wykonana z miękkiej, naturalnej skóry. Model zapinany na suwak z wykładanym kołnierzem. Dodatkowo posiada trzy kieszenie zewnętrzne zamykane na suwak. Ponadczasowy fason, który za każdym razem stworzy wyrazistą i modną całość.

 • 439.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z wełny z dodatkiem poliestru. Model wiązany w talii, wykończony dużym, wykładanym kołnierzem. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Prosty krój, podkreślony za pomocą paska, stanowi modne połączenie swobody z eleganckim wizerunkiem.

 • 159.00 zł

  Kurtka damska typu ramoneska, wykonana z najwyższej jakości materiałów. Model zapinany na suwak z możliwością wywinięcia kołnierza. Klasyczny model sprawdzi się w wielu damskich stylizacjach.

 • 629.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z najwyższej jakości materiałów z domieszką poliestru, który korzystnie wpływa na trwałość modelu oraz zapobiega jego gnieceniu. Model jest wykończony kołnierzykiem i zapinany na guziki. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Wygodny fason w połączeniu z najwyższej jakości wykonaniem stanowi niezawodną ochronę w chłodne dni. 

 • 179.00 zł

  Stylowa kurtka damska zapinana na suwak. Nieocieplany model został zakończony półokrągłym dekoltem. Na uwagę zasługuje wyjątkowa stylistyka kurtki, która została podkreślona wyrazistym pikowanym deseniem w kratkę. wykonana z lekkiej skóry ekologicznej najlepszej jakości; posiada dwie wpuszczane kieszenie zewnętrzne zamykane na suwak; suwaki na makietach pozwolą na większą swobodę wykonywania ruchów. ...

 • 499.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z wełny z domieszką poliestru, co wpływa na trwałość modelu oraz zapobiega jego gnieceniu. Model wykończony półokrągłym dekoltem. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Ponadczasowy fason modelu sprawdzi się w wielu kobiecych stylizacjach.

 • 449.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z wełny z domieszką materiałów syntetycznych, zapobiegających gnieceniu się oraz elektryzowaniu produktu. Model zapinany na guzik, wykończony wykładanym kołnierzem. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Wygodny fason w połączeniu z najwyższej jakości wykonaniem stanowi niezawodną ochronę w chłodne dni.

 • 399.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z wełny z domieszką poliestru, co wpływa na trwałość modelu oraz zapobiega jego gnieceniu. Model zapinany na napy, wykończony półokrągłym dekoltem. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Modna długość płaszcza oraz prosty fason elegancko się prezentują, nadając sylwetce lekkości.

 • 649.00 zł

  Płaszcz damski wykonany z wełny z domieszką materiałów syntetycznych, zapobiegających gnieceniu się oraz elektryzowaniu produktu. Model zapinany na guzik, wykończony wykładanym kołnierzem. Posiada dwie otwarte kieszenie zewnętrzne. Wygodny fason w połączeniu z najwyższej jakości wykonaniem sprawia, że model pasuje do wielu kobiecych stylizacji.

Produkty od 1 do 18 z 137 wszystkich
Strona:
TOP